Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

W sklepie MKS MEBLE zebraliśmy pięknie wykonane, solidne i praktyczne meble do pokoju dziewczynki, które ułatwią jej uporządkowanie wszystkich sukienek, pluszaków, ulubionych książek i innych drobiazgów. Oferujemy łóżka, biurka, komody, szafy, jak i całe zestawy mebli określane również jako meble systemowe/modułowe. Meble dziecięce dziewczęce charakteryzują się modną stylistyką i specyficzną kolorystyką obracającą się wokół róży i mniej oczywistych barw, która z pewnością przypadnie do gustu Państwa córce. Przygotowaliśmy produkty dla różnych grup wiekowych, dla rodzeństwa, by każdy znalazł coś dla siebie. Zapraszamy do oglądania dostępnych produktów i kontaktu z naszymi specjalistami.

Sypialniane meble dziecięce dziewczęce

Podstawowym wyposażeniem jest łóżko, które nie tylko dba o kolorowe sny, ale również pomaga odzyskać siły i wraz z materacem odpowiednio podpiera kręgosłup. W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne modele, które będą idealne dla jednej dziewczynki oraz dla rodzeństwa dzielącego przestrzeń. W szczególności polecamy takie meble dziewczęce jak łóżka kontynentalne i tapicerowane z pięknym pokryciem, które wybiorą Państwo podczas składania zamówienia. Wiele modeli jest dostępnych wraz z materacem, jednak do części należy go wybrać osobno spośród naszej bogatej oferty. 

Tradycyjne łóżka drewniane to meble dziecięce dziewczęce dla starszych pociech, które cenią sobie minimalizm. Szukają Państwo pomysłu na wykorzystanie ograniczonego metrażu? Polecamy meble piętrowe, które mogą posiadać biurko, szafę, a także miejsce na sen dla drugiej pociechy. Podczas wyboru łóżka dla dziewczynki warto sprawdzić jego wymiary oraz dodatkowe wyposażenie. Długość wynosi ok. 200 cm, a szerokość 80-120 cm – wysokość waha się w zakresie ok. 40-60 cm bez wezgłowia. Utrzymanie porządku ułatwią szuflady, wysuwane kontenerki, pojemniki pod łóżkiem i inne ciekawe rozwiązania.

Meble dziewczynka – zestawy dla dzieci w każdym wieku

Zestaw mebli dla dziewczynki pozwoli Państwu urządzić spójną przestrzeń na lata. Decydując się na tę opcję można otrzymać w zestawie komodę, łóżko, szafę, biurko, stoliki nocne i wiele innych elementów, które stworzą pełne wyposażenie. Meble dziewczęce w kolorze białym to uniwersalne rozwiązanie, podobnie jak modele z widocznym rysunkiem drewna. Dla młodych kobiet polecamy także odcienie różu, koloru żółtego, a nawet niebieskiego, który nie jest wyłącznie domeną chłopców. Od koloru ważniejsze są oczywiście funkcje, dlatego zanim zdecydują się Państwo na wybrany model, warto z uwagą przyjrzeć się ilości szuflad, szafek, rozmiarom poszczególnych elementów, aby córka mogła bez trudu znaleźć miejsce na każdą swoją rzecz. Meble do pokoju dziewczynki mogą być zawsze kompletowane osobno zgodnie z Państwa uznaniem. 

Biurka – funkcjonalne meble do pokoju dziewczynki

Nasz sklep internetowy od lat nawiązuje współpracę z czołowymi producentami mebli, by zaoferować najwyższej jakości biurka dziewczęce o ergonomicznej budowie i wielu praktycznych schowkach. Są idealne dla dziecka idącego do szkoły, które potrzebuje miejsca na odrabianie lekcji oraz ustawienie laptopa lub monitora. W naszej ofercie czekają na Państwa różnorodne meble do pokoju dziewczynki z szerokim, jak i wąskim blatem. Zostały wyposażone w liczne szuflady na prowadnicach rolkowych, szafki na mocnych zawiasach puszkowych, a także nadstawki ułatwiające uporządkowanie szpargałów. Warto zwrócić uwagę na rozmiar biurka dla dziewczynki – jego szerokość wynosi ok. 90-130 cm, a głębokość 50-60 cm. Meble, które dziewczynka wykorzysta w pełni, muszą spełniać jej potrzeby i trafiać w gust, dlatego zawsze warto skonsultować z nią Państwa wybór, dając większe poczucie sprawczości. 

Solidne meble dziewczęce – z jakich materiałów są produkowane?

Meble dziewczęce produkuje się z solidnych płyt meblowych pokrytych laminatem, z elementami sklejki, dzięki czemu są odporne na wysokie temperatury, rozlane płyny i uderzenia. Producenci dbają o to, by były bezpieczne dla dzieci, dlatego mają wzmocnione obrzeża ABS i często zaokrąglone kształty poprawiające komfort ich użytkowania. Meble dziecięce dziewczęce różnią się designem, dlatego poza drewnem wykorzystuje się elementy z metalu, tworzyw sztucznych, a nawet ze skóry, które tworzą nóżki i gałki. W łóżkach można spotkać miękką piankę, tapicerkę, a w wysokich witrynach przeszklenia ze szkła hartowanego, idealne dla niemal dorosłej pociechy. Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej o materiałach wykonania i funkcjonalnościach mebli, zapraszamy do przeglądania wybranych produktów lub kontaktu z naszymi konsultantami.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy