• Dostawa z wniesieniem
  • -20%

Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200

2 419,99,-
1 935,99,-
Oszczędzasz 484,00,-
ID: 308

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund
Raty 30x0% już od 65,- / miesiąc
Czas wysyłki: 24 H
Koszt dostawy dostawa gratis!
Opis

Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 cm

Materac HELVETIA LUX to materac na drewnianym stelażu, który można w łatwy i bezpośredni sposób zamontować na belki nośne w ramie łóżka.

Wewnątrz materaca znajdują się sprężyny kieszeniowe, które są zamknięte w osobnych kieszonkach. Pracują niezależnie od siebie, są bardzo wytrzymałe, a uginanie następuje tylko w miejscu nacisku. Wszystko razem tworzy 7 stref twardości. Co to oznacza? Każda strefa odpowiada za prawidłowe podparcie kręgosłupa niwelując dolegliwości bólowe. Sprężyny kieszeniowe nie przenoszą drgań ani ruchów osoby obok.

Materac HELVETIA LUX wzmocniony jest matą kokosową o grubości 1 cm. Kokos usztywnia konstrukcję, wchłania odpowiednio wilgoć i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatkowo warstwa lateksu otula swoją miękkością i elastycznością. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała i gwarantuje wypoczęty poranek.  

kalifornia-mar.jpg

Zdrowy sen gwarantuje wkład o siedmiu strefach twardości. Każda strefa charakteryzuje się inną siłą podparcia, dzięki czemu nasz kręgosłup jest naturalnie wyrównany podczas snu. Niweluje dolegliwości bólowe, zapewnia optymalny rozkład ciśnienia oraz zapewnia prawidłowe krążenie krwi. Stanowi idealną podporę dla naszego kręgosłupa.

Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 2

Materac jest hipoalergiczny – użyte do produkcji materiały nie zawierają substancji uczulających, więc mogą z nich korzystać osoby z alergią. 

pokrowiec2.jpg

Jaki materac wybrać?

Jaki materac wybrać?

Materac odpowiednio dobrany zapewnia zdrowy sen, ale również wpływa na kręgosłup. Przy doborze materaca należy uwzględnić wagę osoby, pozycję spania czy stan kręgosłupa

Również polecamy zajrzeć na nasz blog, w którym szczegółowo opisujemy wybranie odpowiedniego materaca.

TWARDOSC.jpg

Wypełnienie

Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_1

Wypełnienie:

  1. Przeszywany pokrowiec
  2. Owata - miękka włóknina klimatyzująca, wypełnia nierówności
  3. Warstwa lateksu (3 cm) - dopasowuje się do kształtu ciała w miejscu nacisku
  4. Mata kokosowa (1 cm) - usztywnia materac, wchłania wilgoć, utrzymuje odpowiednią cyrkulacje powietrza
  5. Przekładka tapicerska - zwiększona wytrzymałość materaca przez oddzielenie wkładu sprężynowego od pianki
  6. Sprężyny kieszeniowe (12 cm) - zapewniają dużą elastyczność punktową dopasowując się do kształtu ciała
  7. Drewniana rama

Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_2Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_3Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_4Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_5Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_6Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_7Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_8Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_9Materac kieszeniowy H4 na drewnianym stelażu z matą kokosową i lateksem - HELVETIA LUX 180x200 - 17_10

Certyfikaty i atesty

Certyfikaty i atesty

Materac jest wykonany tylko i wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które zostały przebadane pod kątem substancji szkodliwych. Pianka, tkaniny, barwniki czy kleje użyte podczas produkcji materaca posiadają certyfikaty i atesty. Materace są hipoalergiczne, więc mogą z nich korzystać osoby z alergią. 

TEKSAS-OCENA.jpg

Dane techniczne
Rodzaj mebla
Materace
Gwarancja
2 lata
Szerokość
180 cm
Wysokość
22 cm
Głębokość
200 cm
Powierzchnia spania
180x200
Typ materaca
Pocket
Twardość materaca
H4
Pianka lateksowa
Tak
Materac dwustronny
Nie
Materac na stelażu
Tak
Mata kokosowa
Tak
Pianka termoelastyczna
Nie
Opcja wniesienia
Tak
Kategoria

Materac HELVETIA LUX to gwarancja wygody i komfortowego snu. Zadbaj o swoje zdrowie i kręgosłup! Sprężyny kieszeniowe dostosują się do Twojego kręgosłupa, a lateks otuli miękkością.

Zadbaj o swoje zdrowie - wstań rano bez bólu kregosłupa!

15 innych produktów z tej kategorii