Witryny do salonu wiszące

(23 produktów)
Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Pokój dzienny jest sercem całego domu – to tutaj spotykają się domownicy i goście podczas wspólnej rozmowy, a nawet posiłków. Duże znaczenie ma wybór kanapy, stołu, a także nowoczesnej meblościanki, która niczym nie przypomina już znanych nam dawniej mebli. Jej nieodłącznym elementem jest wisząca witryna do salonu, która może przybierać różne rozmiary, formy, oferując miejsce na książki, trunki, pamiątki czy cenną zastawę. Jeśli chcą Państwo urządzić gustowny dom lub mieszkanie, warto zwrócić uwagę na to, co oferuje nasz sklep internetowy MKS MEBLE. Wybraliśmy produkty najlepszych polskich producentów, którzy dokładają wszelkich starań, by odpowiadały bieżącym trendom i były wytrzymałe, solidne. Zapraszamy do wyboru nowej witryny do salonu wiszącej – jeśli mają Państwo pytania, chętnie służymy pomocą.

Czym wyróżniają się witryny do salonu wiszące i jak znaleźć najlepszy model?

Klasyczne witryny wiszące do salonu mają częściowe przeszklenia ze szkła hartowanego, które ukrywa półki dedykowane do eksponowania ważnych przedmiotów i pamiątek. Często są to modele wzbogacone o półki zamykane drzwiczkami na mocnych zawiasach oraz szuflady na drobiazgi poruszające się na prowadnicach rolkowych. Te drobne detale sprawiają, że witryna do salonu jest bardziej funkcjonalna. Jeśli Państwa kolekcja pamiątek, zastawy stołowej czy książek ciągle rośnie, polecamy modele całkowicie szklone. Prezentują się lekko, jednak należy dbać o nieskazitelny porządek – z powodu szklanych drzwiczek wszystko będzie zawsze widoczne. Ciekawym wyborem do nowoczesnych wnętrz są witryny wiszące do salonu bez przeszkleń, które przypominają wysokie moduły połączone jedną półką. To znakomity sposób na zaprezentowanie kolekcji książek czy wysublimowanych dekoracji. Polecamy także witryny do salonu wiszące stworzone z myślą o trunkach – mają nie tylko przeszklenia, ale dodatkowo otwarte wnęki, by łatwiej sięgnąć po wybrane rzeczy.

Industrialna, a może nowoczesna witryna wisząca do salonu?

Stawiamy na różnorodność, dlatego wisząca witryna do salonu może zaskakiwać swoją formą, jak i spełniać oczekiwania osób ceniących prostotę i minimalizm. Jeśli chcą Państwo wyposażyć nowoczesny salon, rekomendujemy modele pozbawione zdobień, o masywnej bryle, z ostrymi liniami. Modne są białe witryny do salonu, które doświetlą wnętrze, podkreślą jego czystość i bez trudu będzie można je zestawić z wyposażeniem w innej okleinie. Jeśli cenią Państwo naturalne, skandynawskie aranżacje, rekomendujemy witryny wiszące do salonu z widocznym rysunkiem drewna w jasnej barwie np. dąb sonoma. Do pokoju dziennego, który ma być wytworny, luksusowy, polecamy modele z oświetleniem LED i w połyskującej czarnej lub białej okleinie. Co z osobami ceniącymi klasyczne, tradycyjne meble? Warto poszukać w naszej ofercie egzemplarzy w matowym wykończeniu w kolorze orzecha, z ozdobnymi uchwytami i listewkami wokół przeszkleń.

Witryny wiszące do salonu to meble solidne, dostępne w wielu rozmiarach

Każda witryna wisząca do salonu dostępna w naszym sklepie jest produkowana z wysokogatunkowej płyty meblowej z obrzeżami z tworzywa ABS. Jest to surowiec trwały, odporny na płowienie pod wpływem słońca, uszkodzenia i wilgoć. Ogromna gama oklein sprawia, że dopasowuje się niemal do każdej współczesnej aranżacji. Większość modeli to witryny do salonu wiszące z przeszkleniem ze szkła hartowanego transparentnego lub barwionego na wybrany kolor. Producenci dodają także modne uchwyty z metalu, drewna, a nawet skóry lub decydują się na tzw. system click to open.

W porównaniu do witryn stojących do salonu modele wiszące są nieco niższe, mierząc w granicy 50-160 cm, zamiast do 212 cm wysokości. Szerokość mebli warto dopasować do pozostałego wyposażenia – najwęższe z dostępnych produktów mają ok. 35 cm, a najszersze nawet 150 cm. Głębokość wynosi od 30 do 40 cm, aby witryna wisząca do salonu mogła utrzymać się na wybranym mocowaniu.

Polecane kategorie