Hokery do wyspy

(30 produktów)

W coraz większej liczbie domów pojawiają się wyspy. Te elementy zabudowy są niesamowicie wielozadaniowe. Podczas gotowania sprawdzają się jako blat roboczy. Jeśli mamy natomiast połączoną kuchnię ze strefą dzienną, wyspa sprytnie oddziela od siebie te dwa pomieszczenia. Przy wyspie można również jeść, aby jednak mebel ten był w pełni funkcjonalny w takiej roli, wówczas trzeba dołożyć do niego hokery do wyspy. Dzięki tym wygodnym krzesłom będzie można nie tylko swobodnie kosztować dań, lecz także je przygotowywać, odciążając nogi, ponieważ, zamiast stać, możemy usiąść. W MKS MEBLE oferujemy hokery do wyspy kuchennej w różnych kolorach, a także stylach, dzięki czemu można dopasować je do wyposażenia kuchennego lub salonu, czy jadalni. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Hoker do wyspy – pewność komfortowego siedzenia

Zarówno podczas przygotowywania, jak i spożywania posiłków liczy się komfort. Decydując się na zakup hokerów z MKS MEBLE możemy mieć pewność, że zagwarantują nam solidne podparcie ciała. Konstrukcja modeli oferowanych w naszym sklepie jest zróżnicowana, jednak jest także spójna pod względem trwałości i wygody. Odpowiadają za to w głównej mierze wykorzystane do produkcji materiały. 

W naszym sklepie znajdziesz zarówno hokery do wyspy w kuchni z drewna, jak i metalu. Jeśli chodzi o pierwszy materiał, czyli drewno, jest on bardzo solidny, a także zabezpieczony odpowiednim lakierem, który chroni konstrukcję przed działaniem promieni UV oraz zadrapaniami. W przypadku metalu, mamy do czynienia z tworzywem, które jest w stanie wytrzymać spore obciążenie. Materiał ten jest również odporny na zarysowania, a także odbarwianie. 

Choć hokery są wysokimi krzesłami, bardzo łatwo utrzymać na nich równowagę. Jest to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, a także podnóżkom. Część krzeseł ma także oparcie, które pozwala wygodnie podeprzeć plecy. 

Hoker do wyspy kuchennej – idealny dla każdej kuchni

To, co wyróżnia ofertę MKS MEBLE, to zróżnicowanie produktów. Nasze hokery do wyspy występują w wielu wariantach kolorystycznych, wzorach, a także kształtach. W związku z tym znakomicie wpasowują się w różne zestawy mebli kuchennych. Proponujemy hokery do wyspy w kuchni w naturalnych kolorach drewna, które wpiszą się m.in. w styl industrialny, klasyczny, a także wiele innych. Jeśli chodzi o najpopularniejsze, są to właśnie modele metalowe z niewielkim siedziskiem. Również takie egzemplarze znajdziesz w naszym asortymencie. 

W MKS MEBLE dostępne są również kolorowe hokery do wyspy kuchennej. Mogą mieć one podstawę lub siedzisko w licznych wersjach kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę również na hokery obite materiałem i z przeszyciami. Wyglądają one bardzo elegancko, wręcz wytwornie. Dobrze będą wyglądać w stylu glamour, ale nie tylko – można je ustawić również w kuchni minimalistycznej, której dodadzą charakteru. 

Hoker do wyspy kuchennej – element dobrze zorganizowanego wnętrza

Jak już zostało wspomniane, hokery do wyspy, wraz z tą częścią zabudowy kuchennej, wykorzystywane są również do oddzielenia kuchni i salonu w otwartej przestrzeni. W związku z tym, zarówno wyspa, jak i hokery powinny również pasować do wyposażenia pokoju dziennego. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku hokery tapicerowane, których obicie można dopasować do kanap, sof, czy narożników. Co więcej, w naszym sklepie znaleźć można wiele wariantów hokerów. Różnią się one nie tylko pod względem konstrukcji i wyglądu siedzisk oraz podstaw. Można je zróżnicować także przez wzgląd na dodatkowe funkcje. Niektóre z nich mają oparcie, natomiast inne są pozbawione tego elementu. Warto również zwrócić uwagę na hokery obrotowe. Dzięki nim można być w kuchni, a żeby przenieść się do salonu, wystarczy jeden obrót. 

Hokery do wyspy w kuchni – najlepsza jakość w MKS MEBLE

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą hokerów do wyspy kuchennej w MKS MEBLE. Nasz asortyment obejmuje wiele modeli wysokich krzeseł, które nadają się nie tylko do kuchni, lecz także salonu i wielu innych pomieszczeń w domu. Zapraszamy także do zapisania się do naszego newslettera. Czekają w nim nasze nowości, a także promocje. Chcesz szybko i tanio urządzić mieszkanie? Sprawdź także kategorię mebli z szybką dostawą oraz nasz outlet. Jeśli masz pytania odnośnie do naszego asortymentu lub pytania, skontaktuj się z nami. 

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy