-
Łóżka kontynentalne chevron_right
- Łóżka kontynentalne 90x200
- Łóżka kontynentalne 120x200
- Łóżka kontynentalne 140x200
- Łóżka kontynentalne 160x200
- Łóżka kontynentalne 180x200
- Łóżka kontynentalne 200x200
- Łóżka kontynentalne z pojemnikiem
- Łóżka kontynentalne z materacem
- Łóżka kontynentalne z materacem kieszeniowym
- Łóżka kontynentalne białe
- Łóżka kontynentalne czarne
- Łóżka kontynentalne beżowe
- Łóżka kontynentalne szare
- Łóżka kontynentalne welurowe
- Łóżka kontynentalne pojedyncze
- Łóżka kontynentalne tapicerowane
- Łóżka kontynentalne wysokie
- Łóżka kontynentalne drewniane
- Łóżka kontynentalne brązowe
- Łóżka kontynentalne z podwójnym materacem
- Łóżka kontynentalne z twardym materacem
- Łóżka kontynentalne z oświetleniem LED
- Łóżka regulowane elektrycznie
-
Narożniki chevron_right
- Narożniki L
- Narożniki U
- Narożniki beżowe
- Narożniki butelkowa zieleń
- Narożniki czarne
- Narożniki grafitowe
- Narożniki granatowe
- Narożniki szare
-
Narożniki z funkcją spania
- Narożniki bez funkcji spania
- Narożniki małe
- Duże narożniki
- Narożniki lewe
Narożniki rozkładaneNarożniki do salonu- Narożniki z pufą
- Narożniki 2 osobowe
- Narożniki 3 osobowe
- Narożniki 4 osobowe
- Narożniki 5 osobowe
- Narożniki 6 osobowe
- Narożniki 7 osobowe
- Narożniki 8 osobowe
- Narożniki na sprężynach
- Narożniki prawe
- Narożniki tapicerowane
- Narożniki wypoczynkowe
- Narożniki rozkładane
- Narożniki XL
- Narożniki 3 osobowe z funkcją spania
- Eleganckie narożniki z funkcją spania
- Narożniki welurowe
- Narożniki ekoskóra
- Narożniki sztruksowe
- Narożniki jasnoszare
- Narożniki jasny beż
- Narożniki niebieskie
- Wszystkie kolory narożników
Sofy chevron_right- Sofy dwuosobowe
- Nowoczesne sofy 3 osobowe z funkcją spania
- Sofy trzyosobowe
- Sofy beżowe
- Sofy brązowe
- Sofy butelkowa zieleń
- Sofy czarne
-
Sofy rozkładane z funkcją spania
- Sofy nierozkładane
- Sofy bez funkcji spania
Sofy z funkcją spania- Fotele
- Meble ogrodowe
Materace chevron_rightPoprzedni arrow_back_ios_newNastępny arrow_forward_iosPoprzedni arrow_back_ios_newNastępny arrow_forward_iosDesignerski kompaktowy narożnik z elektrycznie sterowanym siedziskiem MOLINO MINI do małego salonu
7 824,-ID: 11586Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6 199,-close Produkt niedostępnyTen produkt nie jest już dostępny w sprzedaży. Sprawdź inne podobne produkty
Opis
Designerski kompaktowy narożnik z elektrycznie sterowanym siedziskiem MOLINO MINI do małego salonu
Znalezienie odpowiedniego narożnika do salonu o małym metrażu nie jest zadaniem łatwym. Dostępne na rynku modele często idą na różnego rodzaju kompromisy, rezygnując z wyższego komfortu na rzecz walorów wizualnych i na odwrót. Równolegle istnieją jednak konstrukcje, które łączą w sobie oba te aspekty: przy świetnym designie oferują bardzo wiele ciekawych rozwiązań mających na celu zadbanie o naszą - czyli użytkowników - wygodę. Do takich narożników bez wątpienia należy MOLINO MINI. Oferuje on nam kompaktowe rozmiary oraz funkcjonalne rozwiązania poprawiające ergonomię. A wszystko to opakowane w niezwykle estetyczną bryłę.
Narożnik MOLINO MINI - komfort połączony z funkcjonalnymi rozwiązaniami
MOLINO MINI jest kompaktowym modelem opisanym na planie litery L. O sztywność konstrukcji dba drewniany stelaż połączony z płytą meblową. Narożnik występuje w dwóch wariantach: prawo lub lewostronnym, co oznacza, że podczas składania zamówienia sami możemy zdecydować, która otomana będzie dłuższa. MOLINO MINI jest również meblem wolnostojącym, czyli tapicerowanym z każdej strony, również z tyłu. Za miękkość i odporność siedziska na odkształcenia dba zestaw złożony z wysokogatunkowej pianki tapicerskiej oraz sprężyn falistych.
Rogówka MOLINO MINI wyposażona została w szereg funkcjonalnych rozwiązań, których celem jest wyniesienie komfortu na jeszcze wyższy poziom. Znajdziemy tutaj zatem elektrycznie regulowane siedzisko. Za pomocą dedykowanych przycisków możemy płynnie zwiększać i zmniejszać głębokość dłuższej otomany. Oparcia zostały wyposażone w regulowane zagłówki. Ich kąt nachylenia pozwala na dostosowanie do indywidualnych preferencji użytkownika. Całość konstrukcji zwieńczona została estetycznymi ustawionymi pod lekkim kątem nóżkami, które dodają wizualnej lekkości bryle.
Seria mebli wypoczynkowych MOLINO to rodzina składająca się z trzech narożników: dwóch na planie litery L - małego i średniego, oraz dużego w kształcie litery U. Linia ta charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania oraz idącymi z nią w parze wysokim komfortem i designerskim wyglądem. W meblach zaadaptowano dużo ciekawych rozwiązań, jak elektryczne sterowanie poziomem głębokości siedziska, regulowane zagłówki, czy - w modelach średnim i dużym - możliwość przesuwania oparcia jednego z segmentów. Kolekcja została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznie urządzonych wnętrzach.
Cechy charakterystyczne:
- narożnik - MOLINO MINI - Soro 40 - żółty
- narożnik w kształcie litery L
- możliwość wyboru strony narożnika przy składaniu zamówienia – prawy lub lewy
- tył narożnika obity tkaniną w kolorze mebla
- siedzisko: sprężyna falista + pianka tapicerska
- elektrycznie sterowane siedzisko
- regulowane zagłówki
- stelaż wykonany z drewna i płyty meblowej
Strona lewa narożnika poniżej:
Strona prawa narożnika poniżej:
Wymiary
Wymiary narożnika:
Szerokość: 276 cm
Wysokość: 80 cm (97 cm z wysuniętym zagłówkiem)
Głębokość: 185 cmWysokość siedziska: 44 cm
Zdjęcie wymiarów narożnika:
Tkanina
Tkanina SORO to tkanina typu welur z widoczną delikatną plecionką. Przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu czystości. Ma wysoką odporność na ścieranie i zabrudzenia.
- SORO 40 - żółty
- tkanina miękka, welurowa – przyjemna w dotyku
- posiada widoczną strukturę delikatnej plecionki
- łatwa w utrzymaniu czystości
- świetna odporność na ścieranie
- odporna na zabrudzenia
- skład: 100% poliester
- gramatura: 260 g/m2 (+/- 5%)
- odporność na ścieranie: >100 000 cykli
W naszym konfiguratorze znajdziesz wiele rodzajów tkanin i kolorów. Wybierz materiał dla siebie spośród najlepszych jakościowo welurów, ecoskór i plecionek!
Dane techniczne
Kolor narożnikaŻółteKształt narożnikakształt LRodzaj meblaNarożnikiGwarancja2 lataSzerokość [cm]276Wysokość [cm]97Głębokość [cm]185Funkcja spaniaNiePojemnik na pościelNieSprężynyFalistaMebel wolnostojącyTakStylNowoczesnyOpcja wniesieniaTakKategoriaKategorie, w których znajduje się ten produkt
Dostosuj swój produkt
*Kolory mogą odbiegać od rzeczywistych przez różnice w technologii wyświetlania.-
remove_circle_outline
Tkanina
1
-
remove_circle_outline
Strona narożnika
2
Materiał przedstawiony na głównym zdjęciu w karcie produktowej.
Soro 40
KRONOS to tkanina z najwyższej jakości poliestru wykorzystywanego na rynku. Jest niezwykle przyjemna w dotyku, dzięki swojemu włosiu i łatwa w czyszczeniu. Nie gniecie się i posiada wysoką odporność na mechacenie. Charakteryzuje się mienieniem się materiału, co nadaje jej jeszcze większej ekskluzywności. Jest stworzona do eleganckich wnętrz.
- Rodzaj: Gładka, Welwet
- Gramatura: 270 g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporność na ścieranie, odporność na rozciąganie, Certyfikat Oeko Tex
Kronos 01
Kronos 05
Kronos 06
Kronos 09
Kronos 11
Kronos 12
Kronos 13
Kronos 15
Kronos 19
Kronos 20
Kronos 25
Kronos 27
Kronos 29
Kronos 35
RIVIERA to rodzaj aksamitnego, jednocześnie klasycznego welwetu. Cechuje się bardzo mocną, odporną na przetarcia czy zniszczenia strukturą. Materiał cechuje się również dużą odpornością na rozciąganie. Bardzo przyjemny w dotyku. Delikatny półpołysk sprawia, że tkanina delikatnie się mieni i nabiera eleganckiego charakteru.
- Rodzaj: Gładka, Welwet
- Gramatura: 300 g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporność na ścieranie i tarcie, odporność na rozciąganie, łatwa w czyszczeniu, Certyfikat Oeko Tex i Reach Compliance
Riviera 100
Riviera 16
Riviera 24
Riviera 26
Riviera 34
Riviera 38
Riviera 41
Riviera 51
Riviera 59
Riviera 61
Riviera 62
Riviera 63
Riviera 80
Riviera 81
Riviera 82
Riviera 91
Riviera 97
MONOLITH to tkanina z rodzaju pluszy, welurów i welwetów. Jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Jej cechą charakterystyczną jest warstwa hydrofobowa, która zapobiega natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając, że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Wysoce odporna na wszelkiego rodzaju tarcie czy zadrapania. Również bardzo odporna na mechacenia.
- Rodzaj: Gładka, Welwet
- Gramatura: 330g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporna na płyny, mechacenie i tarcie, wytrzymała na rozciąganie, Certyfikat Oeko Tex i Reach Compliance
Monolith 02
Monolith 09
Monolith 29
Monolith 37
Monolith 38
Monolith 48
Monolith 59
Monolith 61
Monolith 62
Monolith 63
Monolith 69
Monolith 70
Monolith 77
Monolith 79
Monolith 84
Monolith 92
RUN AGAIN jest tkaniną z rodziny welurów o bardzo wyraźnej strukturze. Przypomina wąski sztruks o szerokości około 3 mm z krótkim włosem. Materiał ten zalicza się do tkanin typu Soft Touch, co oznacza, że jest niezwykle przyjemny w dotyku, przy czym jednocześnie charakteryzuje się najwyższymi parametrami użytkowymi, takimi jak odporność na rozciąganie, trudnopalność, wytrzymałość na rozdarcia czy też brak skłonności do mechacenia. Tkanina ta odznacza się ponadto niebywale wysoką odpornością na wybarwienia spowodowane światłem. Przekłada się to na zachowanie oryginalnego koloru materiału bez względu na ekspozycję świetlną. Również intensywne tarcie nie jest wyzwaniem dla tkaniny. Bardzo wysoka odporność na ten czynnik sprawia, że jej struktura i odcień nie ulega zmianie nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.
- Rodzaj: Welur, Sztruks
- Gramatura: 380 g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporność na rozciąganie, światło i mechacenie, wytrzymałość na rozdarcia i tarcie, trudnopalność, Certyfikat Oeko Tex i Reach Compliance
Run Again 01
Run Again 06
Run Again 20
Run Again 36
Run Again 48
Run Again 53
Run Again 55
Run Again 61
Run Again 72
Run Again 77
Run Again 80
Run Again 90
Run Again 99
SORRISO jest niezwykle puszystą tkaniną z gatunku welurów i pluszy z długim włoskiem o miękkiej i bardzo miłej w dotyku powierzchni oraz głębokiej, bogatej kolorystyce. Charakteryzuje się jednocześnie bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, co przekłada się na jej doskonałe walory użytkowe. Materiał uzyskał najwyższe oceny w testach odporności na tarcie oraz działanie światła. Oznacza to, że jego struktura i kolor nie ulegną zmianie wystawione na działanie obu tych czynników. Jest również trudnopalny. Tkanina posiada certyfikat PET FRIENDLY, czyli jest przyjazna zwierzętom. Łatwo poddaje się zatem czyszczeniu z sierści czworonogów, a przy tym cechuje się dużą odpornością na zaciągnięcia włókien spowodowane pazurkami naszych pupili.
- Rodzaj: Welur, Sztruks
- Gramatura: 350 g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporność na rozciąganie, światło i mechacenie, wytrzymałość na rozdarcia i tarcie, trudnopalność, przyjazna zwierzętom, Certyfikat Oeko Tex i Reach Compliance
Sorriso 5
+ 499,- - 0,-Sorriso 6
+ 499,- - 0,-Sorriso 8
+ 499,- - 0,-Sorriso 9
+ 499,- - 0,-Sorriso 12
+ 499,- - 0,-Sorriso 14
+ 499,- - 0,-Sorriso 15
+ 499,- - 0,-Sorriso 17
+ 499,- - 0,-Sorriso 19
+ 499,- - 0,-Sorriso 20
+ 499,- - 0,-Sorriso 21
+ 499,- - 0,-Sorriso 22
+ 499,- - 0,-LEGACY jest tkaniną z gatunku szenilowych plecionek. Cechuje się grubym, wyraźnym splotem. Na powierzchni materiału widoczny jest bardzo ciekawy efekt, będący wynikiem zastosowania nici o różnym wybarwieniu. Tkanina jest przyjemna w dotyku i charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie. Nie jest również podatna na mechacenie i nie wybarwia się w kontakcie ze światłem.
- Rodzaj: Plecionka, Szenil
- Gramatura: 410g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporna na działanie światła, mechacenie i tarcie, wytrzymała na rozciąganie, Certyfikat Oeko Tex i Reach Compliance
Legacy 1
+ 499,- - 0,-Legacy 4
+ 499,- - 0,-Legacy 5
+ 499,- - 0,-Legacy 6
+ 499,- - 0,-Legacy 7
+ 499,- - 0,-Legacy 9
+ 499,- - 0,-Legacy 11
+ 499,- - 0,-Legacy 13
+ 499,- - 0,-Legacy 14
+ 499,- - 0,-Legacy 18
+ 499,- - 0,-Legacy 19
+ 499,- - 0,-Legacy 20
+ 499,- - 0,-LEGEND to tkanina z rodzaju dzianin typu boucle, o bardzo wyraźnej strukturze. Wykonana jest z przędzy pętelkowej, co oznacza, że jej powierzchnię pokrywają gęsto i nieregularnie ułożone pętelki i supełki. Ciasny, skręcony splot sprawia wrażenie wielowymiarowości. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i niezwykle odporny na mechacenie. Jest trudnopalny oraz cechuje się dużą wytrzymałością na tarcie.
- Rodzaj: Strukturalna, Dzianina boucle
- Gramatura: 650 g/m² ± 5 %
- Właściwości: Odporna na mechacenie i ścieranie, wytrzymała na rozciąganie, rozdarcia i działanie światła
Legend 1
+ 999,- - 0,-Legend 2
+ 999,- - 0,-Legend 3
+ 999,- - 0,-Legend 4
+ 999,- - 0,-Legend 5
+ 999,- - 0,-Legend 6
+ 999,- - 0,-Legend 7
+ 999,- - 0,-Legend 8
+ 999,- - 0,-Legend 9
+ 999,- - 0,-Legend 10
+ 999,- - 0,-Legend 11
+ 999,- - 0,-Wybierz stronę narożnika odpowiednią dla Twojego pomieszczenia. Stronę określamy stojąc przodem w stronę mebla.
Lewa strona
Prawa strona
Do zapłaty 7 824,-Poprzedni arrow_back_ios_newNastępny arrow_forward_iosPoprzedni arrow_back_ios_newNastępny arrow_forward_iosWybrane dla Ciebie
Menu
Filters
Ładowanie...