Stoły loftowe

Filtruj filter_alt
Szerokość Wysokość Głębokość Cena Czas wysyłki Więcej filtrów
Wybrane filtry:

Filtruj według

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Cena

,- ,-

Czas wysyłki

Aranżując przestrzeń inspirowaną loftem, należy z uwagą wybrać wyposażenie. Wiele osób próbuje je znaleźć np. na pchlich targach lub w innych miejscach, ale w tym przypadku nie ma gwarancji ich jakości, spójności wyposażenia i trwałości. Jeśli chcą Państwo urządzić nowoczesne, modne wnętrze, zapraszamy po loftowe stoły ze sklepu internetowego MKS MEBLE. Są wykonane z solidnej płyty z elementami z metalu, idealnie wpisując się w wymagania pofabrycznych aranżacji. Wiele kształtów blatów, opcja poszerzenia go w razie potrzeby to tylko niektóre zalety, które docenią osoby poszukujące wyjątkowego wyposażenia. Styl loftowy to spójna paleta barw oraz minimalizm i umiar w dekorowaniu. Jeśli są Państwo gotowi poznać naszą ofertę, zachęcamy do przeglądania dostępnych stołów. Zapraszamy również do dalszej części, w której podpowiemy m.in. jak dobrać najlepszy stół loftowy do wyposażenia i liczby domowników.

Idealna symbioza drewna i metalu – czym wyróżniają się loftowe stoły?

Loftowe stoły, podobnie jak modele industrialne, to zgrany i stylowy duet drewna i metalu, który niesamowicie prezentuje się na tle betonowej lub ceglanej ściany. Co ciekawe, obie stylistyki łączy paleta barw (szarość, biel i czerń), ale to lofty są bardziej przytulne, wypełnione roślinami, ciepłymi tonami. Stoły loftowe z naszej oferty są dostępne w różnych kolorach blatu – od jaśniejszego, przypominającego barwy znane we wnętrzach skandynawskich, aż po ciemniejszy, który doda wystrojowi surowości. Nogi są zawsze masywne, ciężkie i wykonane z metalu pomalowanego na czarny kolor. Ich układ różni się w zależności od projektu – jeśli cenią Państwo proste rozwiązania, polecamy klasycznie ustawione cztery nogi w idealnym pionie lub lekko pochylone. Dosyć tradycyjnie prezentują się również stoły loftowe z nogami w formie ramy oraz skrzyżowane po bokach. W naszej ofercie nie brakuje jednak bardziej innowacyjnych projektów, czyli stelaży noszących nazwę pająk, które tworzą sieć przecinających się metalowych elementów.

Rozkładane stoły loftowe o blacie kwadratowym i okrągłym

W naszej ofercie czekają stoły loftowe dopasowane do wielu przestrzeni. Ich wysokość wynosi 74-79 cm, dzięki czemu można wygodnie usiąść na krześle lub fotelu o standardowym rozmiarze. Głębokość mebla mierzy w zakresie 60-100 cm i jeść ściśle związana z jego szerokością i kształtem. Największe stoły loftowe osiągają nawet ponad 200 cm, bez trudu mieszcząc podczas posiłku większą rodzinę. Jeśli nie potrzebują Państwo dużego mebla, polecamy modele o szerokości w granicy 60-80 cm, przy których można wygodnie zjeść posiłek.

Jaki kształt mebla będzie najlepszy? Okrągły stół loftowy lepiej odnajduje się w klasycznie urządzonej przestrzeni i zajmuje więcej miejsca, dlatego jest idealny do kuchni i do dużego salonu. W odróżnieniu od modelu o kwadratowym blacie zmieści się przy nim więcej osób, jednak nie można dosunąć go do ściany. Stoły prostokątne oferują większą powierzchnię do jedzenia, wspólnych zabaw, ale dodatkowi goście będą zmuszeni siedzieć przy rogach. Nie każdemu to odpowiada, dlatego polecamy rozważenie za i przeciw, by podjąć najlepszą decyzję. Jeśli nie są Państwo pewni, czy lepszy będzie duży, czy mały stół loftowy, polecamy modele rozsuwane wyposażone w prowadnice łożyskowe. Dzięki temu elementowi rozsuwają się synchronicznie lub asynchronicznie, zwiększając swoją szerokość nawet o 100 cm.

Wysokiej jakości stół loftowy to inwestycja na lata

Stoły loftowe dostępne do zamówienia z naszej oferty są produkowane z wysokiej jakości płyty laminowanej. Nie blaknie ona pod wpływem słońca, nie widać na niej zarysowań oraz jest trwała na uszkodzenia dzięki zabezpieczeniu jej tworzywem ABS. Okleiny stosowane na płycie dają szerokie możliwości aranżacyjne – do loftów polecamy szczególnie wybarwienie dąb grandson, aston oraz wotan. Modele z litego drewna prezentują się ponadczasowo, ale są mniej odporne na codzienne zużycie, dlatego trzeba je regularnie pielęgnować.

Loftowe stoły stoją na konstrukcji z metalu malowanego metodą proszkową, która sprawia, że nie widać pociągnięć pędzla. Mogą być niezależne lub zespawane, połączone inną metodą w jeden solidny szkielet.

Polecane kategorie

Ładowanie...