Stoły kuchenne nowoczesne

Szerokość Wysokość Głębokość Cena

Filtruj według

Szerokość
Wysokość
Głębokość
Cena
,- ,-
Filtruj

W sklepie internetowym MKS MEBLE czekają na Państwa nowoczesne stoły do kuchnirozkładane, nierozkładane, z okrągłym, jak i prostokątnym blatem. Przygotowaliśmy produkty, które świetnie sprawdzą w małych, jak i większych wnętrzach, cechujące się wyjątkowym stylem i elegancją. Wybrane modele mają nawet zastosowane innowacyjne systemy rozkładania, by w razie potrzeby poszerzyć blat. Zapraszamy do przeglądania i składania zamówień – stoły nowoczesne do kuchni mogą przybierać różne formy, ale są zawsze zgodne z najnowszymi trendami. Oferujemy opcję dostawy z wniesieniem, konfigurację mebli według potrzeb, a także pomoc naszych konsultantów. Zakupy w MKS MEBLE będą łatwe, przyjemne i pomogą spełnić marzenie o praktycznej i modnej kuchni na lata.

Stoły nowoczesne do kuchni a użyte materiały

Jedną z pierwszych kwestii, jaką powinni Państwo wziąć pod uwagę, jest to, z czego zostały wykonane stoły kuchenne oraz jaka jest ich konstrukcja. Nasi eksperci wybrali wyłącznie modele z wysokogatunkowego drewna, płyt meblowych, które są solidne i posłużą przez lata. Stoły kuchenne nowoczesne zbudowane z płyt wiórowych pokrytych okleiną i laminatem są odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Lepiej znoszą uderzenia oraz wystawienie na bezpośrednią ekspozycję słoneczną. To ważne, gdyż stoły nowoczesne do kuchni powinny być niezawodne i praktyczne. Jeśli zamierzają Państwo kupić model wykonany z litego drewna, należy przegotować się na nieco wyższą cenę, którą rekompensuje naturalność i elegancja surowca. Są one uważane za najtrwalsze i mogą zostać odnowione po latach. W ten sposób zyskują Państwo okazję na zupełną metamorfozę wyposażenia. Uzupełnieniem konstrukcji są nogi ułożone centralnie lub po bokach, które są produkowane z litego drewna bukowego pomalowanego bejcą, lakierem lub ze stali malowanej proszkową metodą.

Nowoczesne stoły kuchenne dopasowane do potrzeb domowników

Małe stoły kuchenne nowoczesne o szerokości i głębokości blatu w granicy 70-100 cm sprawdzą się najlepiej w małej przestrzeni. Usiądą przy nich 2-4 osoby, delektując się wspólnym posiłkiem. Jeśli często goszczą Państwo swoją rodzinę i przyjaciół, można zdecydować się na modele o wymiarach od 120 do ponad 200 cm. Przyjęło się, że blat o szerokości 120 cm i głębokości 60-100 cm pomieści 6 osób, gdyż każdy potrzebuje ok. 60 cm szerokości. Wysokość mebli jest dopasowana do produkowanych krzeseł i wynosi 74-79 cm. Nowoczesne stoły do kuchni mogą być również rozkładane, dając niesamowitą elastyczność. Prowadnice synchroniczne lub asynchroniczne płynnie rozsuwają się razem z blatem, by po wyjęciu dostawki stworzyć estetyczną konstrukcję. Takie modele są przyszłością designu, dlatego polecamy je każdej osobie, która ceni praktyczne rozwiązania.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy wybrać okrągły, czy prostokątny stół kuchenny nowoczesny. Do pomieszczeń podłużnych polecamy modele prostokątne, a do dużych przestrzeni okrągłe. Jeśli jest dla Państwa ważne to, by porozmawiać wygodnie twarzą w twarz w większym gronie, polecamy blat w kształcie koła lub owalu. We wnętrzach minimalistycznych o ograniczonym metrażu o wiele lepiej sprawdzą się kwadratowe i prostokątne blaty.

Stoły kuchenne nowoczesne – oryginalność i elegancja

Nowoczesny stół kuchenny różni się wzornictwem, aby każdy miał szansę stworzyć niepowtarzalną aranżację. Klasyczne egzemplarze są masywne, proste, pozbawione zdobień i stoją na jednej lub na czterech nogach. Modne są białe stoły nowoczesne do kuchni, jak i produkty w kolorze dąb aston na metalowych nogach, które wniosą więcej surowości i ciepła jednocześnie. Najważniejsza jest funkcjonalność, dlatego producenci dbają o to, by wyposażać mebel w dodatkowe opcje takie jak system rozkładania czy zmiany wysokości. W naszej ofercie nie brakuje bardziej awangardowych modeli – polecamy nowoczesne stoły do kuchni składające się z kilku blatów, z blatem szklanym oraz z nietuzinkową konstrukcją nóg, która przykuje uwagę każdego miłośnika designu.

Polecane kategorie

Ostatnie wpisy