Sklep MKS Meble zdobywcą Nagrody Konsumenta 2022 !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że internetowy sklep meblowy MKS MEBLE zwyciężył w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumentów. Do walki o „NAGRODE KONSUMENTA 2022” stanęliśmy z ponad 35 konkurentami w kategorii sklep meblowy. W wyścigu o pierwsze miejsce stanęliśmy razem z mocną konkurencją: meble.pl, mirjan24.pl, agatameble.pl, sfmeble.pl czy abra-meble.pl. Głosowanie trwające 30 dni, w którym każdy mógł oddać tylko jeden głos zakończyło się 1 maja 2022 r i wyłoniło zwycięzców. Na podium stanęliśmy razem ze zdobywca drugiego miejsca sklepem meble.pl. Na trzecim miejscu uplasował się internetowy sklep meblowy Agatameble.pl. Cała trójka zwycięzców została odznaczona godłem „Nagroda konsumenta 2022”. Jako zwycięzcy możemy pochwalić się również wyróżnieniem Super MARKA 2022 r. Gratulacje dla wyróżnionych i wszystkich uczestników plebiscytu.

Plebiscyt ma na celu wyróżnienie najczęściej wybieranych i polecanych firm, które jednocześnie charakteryzują się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług. Godło Nagroda Konsumenta przyznawana jest od lat na podstawie głosowania przeprowadzonego wśród świadomych Klientów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie nasz sklep został wyróżniony Godłem. Od początku działalności sklepu internetowego MKS Meble nastawieni jesteśmy na sprzedaż wysokiej klasy mebli oraz rzetelną obsługę przed i po zakupową, co przekłada się na zadowolenie oraz zaufanie tysięcy naszych Klientów.

Nasz zespół wkłada mnóstwo pasji i zaangażowania w działalność sklepu, co zostało odzwierciedlone w wynikach plebiscytu. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że dołożymy wszelkich starań aby jakość świadczonych przez nas usług utrzymana została na maksymalnie wysokim poziomie, gdyż naszym celem jest pełne zadowolenie i satysfakcja Klientów.

Partnerami Plebiscytu było Centrum Certyfikacji Produktów i Usług przyznający takie certyfikaty jak „Polski produkt” i „Polska Firma”

polski-produkt-polska-firma.jpg


dyplom-nagroda-konsumenta.jpg